KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12144290
nr 1214 4290
Pierre Dmitrienko
(1925-1974), Frankrike
Färgetsning, Signerad, daterad 1967, numrerad 19/50. Motivet: 39x29 cm
Pierre Dmitrienko, fransk bildkonstnär född 1925, död 1974.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:21:39
27/10 12:11:52
Pierre Dmitrienko
Läs mer om Pierre Dmitrienko